Cinema City Pardubice

Ptáte-li se, co Vám může nové multikino Cinema City Pardubice nabídnout oproti všem stávajícím kinům, odpovídáme prostě a jednoduše: špičkový zážitek i kvalitu, na kterou si jistě rádi a rychle zvyknete. Pro toto odvážné tvrzení máme mnoho velmi dobrých důvodů. Začněme třeba již jen u samotného příjezdu. Pro Vaše maximální pohodlí je připraveno v Cinema City Pardubice kryté parkoviště centra s kapacitou překračující 500 míst, z kterého se rychle a pohodlně dostanete přímo do prostor multikina. S placením si rozhodně hlavu nelámejte: parkování zdarma po celou dobu sledování filmu je pro naše zákazníky již zažitou samozřejmostí. Hned po příchodu do prostor Cinema City Pardubice si uvědomíte, že na zákaznickém komfortu se u nás opravdu nešetřilo – pozitivní zážitek si odnesete už jen z celkového architektonického ztvárnění a barevného ladění prostor, využívajícího kombinace luxusních materiálů a vkusných designérských nápadů. První dojem je pro nás stejně důležitý jako celkový pocit, který si náš zákazník z návštěvy odnáší. Tím vše samozřejmě nekončí, naopak, jsme teprve na začátku. Po celou dobu návštěvy je Vám k dispozici kolektiv pečlivě vybraných a proškolených zaměstnanců, kteří rádi pomohou a poradí ať už s nákupem lístků, výběrem občerstvení, či usazením na Vaše místa. A jakmile sedíte, přijde na řadu to nejdůležitější – samotná projekce. Cinema City Pardubice používá jako jediný provozovatel multikin v České republice přístroje německé firmy Kinoton, která je právem považována za absolutní špičku mezi výrobci projekční techniky. Cinema City Pardubice bylo navíc vybaveno čerstvou technickou novinkou, která vnáší do sledování filmu zcela nový rozměr, a to doslova. Je jí digitální DLP projektor Kinoton/BARCO, který nabízí nejen dosud nevídanou kvalitu obrazu, ale u vybraných filmů Vás navíc přibije do sedaček dechberoucími 3D efekty, jaké byly dosud k vidění pouze v kině Imax Praha.

Za obrazem samozřejmě nesmí zůstat ani zvuk – výkonný audiosystém americké firmy JBL Vás přesvědčí svým čistým a zároveň plným projevem, který v kombinaci s dekodérem Dolby Digital utváří neopakovatelný dojem prostorového zvuku tak, jak ho můžete zažít pouze v Cinema City Pardubice. A aby byl Váš zážitek maximální a úplný, nesmíme zapomenout na sedačky – nic nedokáže pobyt v kině znepříjemnit tak, jako nepohodlné sezení. Naše sedačky si svými parametry v ničem nezadají se sedadly obchodní třídy světových aerolinek. V kombinaci vysokého podhlavníku a vhodného tvarování sedáku Vám umožní věnovat se naplno filmu i při projekcích blížích se třem hodinám. Stejně jako ve všech ostatních multikinech Cinema City, i v Cinema City Pardubice máte možnost zakoupit si k filmu občerstvení ze širokého sortimentu na našem baru, ať už máte chuť na slané či sladké. Zkrátka a jednoduše, v Cinema City Pardubice máte konečně možnost užít si skutečného komfortu multikina tak, jak si ho opravdu zasloužíte – naplno a bez kompromisů.

Fotky:

Kontakty Cinema City Pardubice

Adresa Cinema City Pardubice
AFI Palace Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
530 02 PARDUBICE
Tel. manager 469 800 811
E-Mail pardubice@cinemacity.cz
Individuální rezervace Po-Pá: 14,00-21,00
So-Ne: 12,00-21,00
Tel. 469 800 666

Cinema City Pardubice

Sály
Číslo sálu Počet míst
1 183 + 2*
2 71 + 2*
3 113 + 2*
4 239 + 2*
5 89 + 2*
6 89 + 2*
7 91 + 2*
8 99 + 2*

* Počet míst pro invalidní vozíky

Vstupenky
Digital 3D
Dospělý: 139,- Kč
Dítě do 12 let: 99,- Kč
Student
(pouze po-pá):
99,- Kč
Důchodce: 99,- Kč
Rodinný: 444,- Kč
Úterý: 99,- Kč
Dospělý: 189,- Kč
Dítě do 12 let: 149,- Kč
Student
(pouze po-pá):
149,- Kč
Důchodce: 149,- Kč
Rodinný: 644,- Kč
Úterý: 149,- Kč

Upozornění: Volné vstupenky z věrnostních karet nelze uplatňovat na filmová představení v 3D Digital

Vážení zákazníci, studentskou slevu jsme oprávněni poskytovat pouze
osobám, které se prokáží platným studentským průkazem.

Doprava

AUTOBUS, TROLEJBUS

Autobusová zastávka Masarykovo náměstí:
Trol 3, Trol 4, Trol 7, Bus 6, Bus 8, Bus 9, Bus 12, Bus 14, Bus 16, Bus 17, Bus 19, Bus 22, Bus 23, Bus 28
Autobusová zastávka Palackého:
Trol 2, Trol 3, Trol 4, Trol 13, Bus 18, Bus 24

AUTOMOBIL

Příjezd od Přelouče, Prahy, Hradce Králové:
Kolem Hypernovy a vlakového nádraží pořád rovně ulicí Palackého směr centrum.
Příjezd od Holic, Vysokého Mýta, Svitav, Brna:
Stále po hlavní směrem na centrum ulicí na Drážce, na semaforech rovně ulicí Kpt. Jaroše, na dalších semaforech odbočit doprava do ulice Karla IV. (na Karlovinu), na semaforech u Plusu doleva, pokračovat po hlavní kolem VČD, Domu hudby a na semaforech u ČEZ Arény doleva na Masarykovo náměstí.
Příjezd od Lázní Bohdaneč, Chlumce nad Cidlinou, Prahy (z D1):
Stále po hlavní silnici, ulicí Poděbradská kolem obchodních domů Globus a Interspar, na semaforech rovně ulicí Hradecká směr centrum, kolem ČEZ Arény rovně na Masarykovo náměstí.
Příjezd od Chrudimi, Hlinska, Ždáru nad Sázavou:
Na konci Dražkovic rovně ulicí Chrudimská, troje semafory rovně ulicemi Jana Palacha a Tř. 17. listopadu až na Masarykovo náměstí.

mapa na seznam.cz

fuga mobilya