Golden Apple Cinema Zlín

Golden Apple Cinema Zlín je první multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Multikino se nachází v obchodně zábavném centru Zlaté jablko Zlín přímo v centru města Zlína.

Kinosály Golden Apple Cinema Zlín jsou vybaveny nejmodernějším audio systémem pro vnímání prostorového zvuku Dolby Digital Surrround EX.

V blízkosti multikina je návštěvníkům k dispozici moderní parkovací dům.

Jak se k nám dostanete?

Golden Apple Cinema Zlín a.s.
nám. Míru 174
Zlín 760 01

Zastávka ul. Dlouhá
trolejbusy č. 2, 4, 8, 9; autobusy č. 33, 34, 35, 36, 37

10 minut z vlakového i autobusového nádraží (tr. č. 8, aut. č. 33)

Rezervace vstupenek: 571 817 255
Kancelář: 571 817 251

e-mail: info (zavináč) gacinema.cz

Vstupenky

Standard 139,-, levné úterý 99,-, artové filmy 99,-, studenti po-čt 99,-, studenti pá-ne 119,-, první hodina promítání 99,-. Pokud jdete na 3D projekci, cena vstupenky je vždy o 40Kč vyšší. Neplatí to jen pro slevu – všechny filmy po 22. hodině za 99,-, která se vztahuje i na 3D projekce.

GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN, ZLATÉ JABLKO ZLÍN

promítá vybrané filmy v digitálním 3D formátu !!!

Zlínské multikino GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN instalovalo plnohodnotné digitální vybavení odpovídající světovému standardu DCI (Digital Cinema Initiatives).

Tento systém zobrazení dosahuje výrazně lepšího dojmu plastického obrazu než u principu využívajícího dvoubarevných brýlí, který je vhodný pro 3D projekce z filmového pásu. Hlavní rozdíl spočívá v technologii. Vybrané filmy budou promítány ve 3D stereoskopickém formátu a diváci je budou sledovat pomocí speciálních polarizačních brýlí. Vše umocní digitální šestikanálový prostorový zvuk.

Digitální 3D projekce odstartovala 19. února rodinným filmem Bolt – pes pro každý případ. Díle mohou diváci shlédnout od 26. března film Monstra versus Vetřelci a od 30.4. první hraný horor Krvavý Valentýn. Následovat bude celá řada projekcí např. Vzhůru do oblak, Doba ledová 3, Avatar… a další.

Podrobné informace o 3D technologii

* Pro digitální projekci byl vybrán špičkový projektor od firmy KINOTON GmBh s rozlišením 2K (2048×1080p).
* Pro přehrávání digitálního záznamu je použit kinoserver firmy DOLBY Laboratories a systém 3D od DOLBY Laboratories.
* Vše ve standartu pro digitální kina D-Cinema.
* Technologie stereoskopického formátu s použitím speciálních polarizačních brýlí je využívána i v kinech IMAX.

Multikino Golden Apple Cinema Zlín, Zlaté jablko Zlín – Dárková poukázka

Můžete svým blízkým koupit dárkovou poukázku do tohoto multikina na jeden vstup, a to za 139 Kč. Poukázek můžete samozřejmě koupit mnohem více než pouze jednu. Bez problému tak obdarujte třeba každého člena Vaší rodiny, party, kolegy z práce či vaše prarodiče.

Tato poukázka platí jako vstup na jakýkoliv film, stačí s ní pak jen dojít na pokladnu multikina Golden Apple Cinema Zlín ve Zlatém jablku Zlín a vyměnit za volnou vstupenku. (při návštěve 3D projekcí je připlatek 40Kč). A důležité info – poukázku můžete na pokladnách multikina i zakoupit.

fuga mobilya